Pristatymo sąlygos

Padangų pristatymas visoje Lietuvos teritorijoje (išskyrus Kuršių Neriją) per 1-3 darbo dienas.

Užsakymai priimami ir vykdomi kiekvieną darbo dieną. Esant savaitgaliui, valstybinėms šventėms ar nedarbo dienoms, užsakymo vykdymas atidedamas artimiausiai darbo dienai.

Apmokėjimas už prekes priimamas bankiniu pavedimu, grynais sumokant kurjeriui pristačius prekes arba grynais pas mus parduotuvėje adresu Smėlynės 177B, Senamiesčio k., Panevėžio r. Sąskaitos apmokėjimo rekvizitus ir kitą informaciją gausite pirkimo metu.

Gavę apmokėjimą, prekes išsiunčiame nedelsiant tą pačią arba sekančią darbo dieną, jei nėra suderintos kitos sąlygos su pirkėju.

Užsakant prekes mūsų sistemoje, prašome teisingai nurodyti gavėją, adresą ir kitus kontaktinius duomenis. UAB "Euronordas" neatsako už klaidingai nurodytus adresus, gavėjus ir telefono numerius.

Priimti prekes iš atvykusio kurjerio gali tik tas asmuo, kuris įsigijo prekes elektroninėje parduotuvėje tbr.lt ir nurodė savo asmens duomenis. Kurjeriui paprašius, būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. 

Priimant prekes pasirašykite paėmimo važtaraštį. Atkreipkite dėmesį į siuntos būklę (ar nėra pažeidimų ir pan.), aptikus pakuotės defektų ar neatitikimų, dalyvaujant kurjeriui surašykite laisvos formos pažeistos pakuotės neatitikimo aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, deja, negalėsime prisiimti atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.

Jei už prekes apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

GALIMI PRISTATYMO BŪDAI LIETUVOJE IR UŽSIENYJE:

1. GREITŲJŲ KURJERIŲ TARNYBA

Per siuntų tarnybą (kurjeris) – prekės pristatomos tiesiogiai į Jūsų namus, biurą ar kitu nurodytu adresu per 1–3 darbo dienas.
Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką bei vietą.
Pasirinkę šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite savo kontaktinį telefono numerį.
Šio tipo siuntimo kaina derinama. Perkant už 1000 EUR ir daugiau pristatymas NEMOKAMAS (yra papildomų sąlygų).

Į Lietuvos teritorijos Kuršių Neriją prekių nepristatome !

 

2. PIRKIMAS MŪSŲ PARDUOTUVĖJE

Panevėžio miesto gyventojai ar svečiai prekes gali atsiimti ir atsiskaityti mūsų parduotuvėje adresu: Smėlynės 177B, Senamiesčio k., Panevėžio r.. Jei norite rezervuoti prekę 7 kalendorinėm dienom, Jums tereikia apie tai pranešti el. paštu info@tbr.lt arba telefonu +370 667 71717. Tas pačias prekes, kurios yra internete, galima apžiūrėti ir įsigyti parduotuvėje. Mūsų konsultantai išsamiai supažindins su prekės specifikacija, profesionaliai patars ir pritaikys Jūsų poreikiams. Laukiame Jūsų!

 

3. "SKUBUS" PRISTATYMAS TĄ PAČIĄ DIENĄ

"Skubus" pristatymas - tai galimybė norimą prekę (jeigu ją turime pagrindiniame sandėlyje) gauti tą pačią, bet kurios savaitės dieną, ar kitos dienos ryte. Skubiai skambinkite telefonu +370 667 71717 ir pasistengsime rasime būdų, kad prekė skubiai Jus pasiektų. Pristatymo kaina sutartinė.

 

4. PREKIŲ PRISTATYMAS Į KITAS VALSTYBES

Galime pristatyti prekes į bet kurią pasaulio vietą, jeigu tik ta vieta turi adresą.

Pristatymo kaina sutartinė.

 

SVARBI INFORMACIJA: Prekių nuotrauka gali skirtis nuo aprašymo. Tikslintis nurodytais kontaktais.

 

Gerbiamieji pirkėjai! Jei iškiltų papildomų klausimų ar problemų, susijusių su pirkimu tbr.lt, prašome kreiptis telefonu +370 667 71717 arba el.paštu info@tbr.lt . Priežiūros centro darbuotojai kuo skubiau suteiks Jums kvalifikuotą pagalbą.